Kërko
 
 

Display results as :
 


Rechercher Advanced Search

Tema Fundit
» Virgjëreshë apo.... Poezi!
Sat Jul 13, 2013 4:22 am nga Admin

» Steven Seagal paditet për dyshimin e mbajtur skllave të seksit
Tue Apr 13, 2010 7:12 am nga Admin

» 9 dite sex dhe perseri e virgjer!
Sun Jan 31, 2010 2:10 am nga Admin

» Shoqëria sekrete e Masonëve në Shqipëri?
Sat Nov 07, 2009 7:03 am nga jola

» RROFTE 5 MAJI
Fri Sep 18, 2009 6:59 am nga Vrases

» MANASTIRI I ZVERNECIT
Mon Aug 24, 2009 1:14 am nga Admin

» CILI ESHTE "LUBIA" FACEBOOK!
Sat Jul 18, 2009 1:16 am nga Admin

» Vritet deputeti socialist i Roskovecit si edhe i komunes Bubullime, Fatmir Xhindi! (zona 068)
Thu Jun 11, 2009 10:27 am nga Moderni

» Sir Alex Ferguson
Sun Jun 07, 2009 5:04 am nga Admin

» nje vit pa dritan hoxhen
Mon May 25, 2009 12:34 am nga jola

Affiliates
December 2018
MonTueWedThuFriSatSun
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31      

Calendar Calendar

Affiliates
Sondazh

KONGRESI I LUSHNJES DATEN E FILLIMT TE PUNIMEVE TE TIJ E PATI ME:

13% 13% [ 6 ]
15% 15% [ 7 ]
68% 68% [ 32 ]
4% 4% [ 2 ]
0% 0% [ 0 ]

Totali i votave : 47


KUSH JANE ME SUPERIOR.....

Shko poshtë

Muzgu! KUSH JANE ME SUPERIOR.....

Mesazh  daku prej Sat Nov 22, 2008 11:29 pm

[/b]NE SHUME FORUME KETO KOHET E FUNDIT VIHET RE SHTIMI I MESHKUJVE QE KERKOJNE TE DOMINOJNE, PRA, TE JENE SUPERIOR... POR, EDHE FEMRAT KANE EGON E TYRE QE TE JENE ATO KOMANDUESE...

JU SI MENDONI KUSH ESHTE ME DOMINANT, FEMRA APO MASHKULLI... bounce Embarassed
avatar
daku

Male
Numri i postimeve : 2
Age : 28
Tirane : Fier
Reputation : 0
Registration date : 23/10/2008

Shiko profilin e anëtarit http://www.muzgu.your-talk.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Muzgu! Re: KUSH JANE ME SUPERIOR.....

Mesazh  Vrases prej Sun Nov 23, 2008 6:21 am

PO TANI,FEMRAT KANE PUSHTETIN DIHET KJO,
avatar
Vrases
moderator
moderator

Male
Numri i postimeve : 5
Age : 29
Tirane : Tirana
Reputation : 0
Registration date : 20/10/2008

Character sheet
SONDAZH: VALUE
FREE SMS: TextMeFree.com is the directory of free sms sites
LAJME/GAZETA DHE TV SHQIPTARE: VALUE

Shiko profilin e anëtarit http://muzgu.your-talk.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Muzgu! Re: KUSH JANE ME SUPERIOR.....

Mesazh  Malda prej Mon Dec 01, 2008 11:55 pm

Nuk eshte e vertete qe vetem meshkujt dine te dominojne, por, jo aq e ekzagjeruar se edhe ne femrat dime te kemi "egon" tone, por me shume na pelqen te jemi, ne, dominuese, per me teper do to thoja se 3/4 e botes jane femra, ne, duhet te marrim pushtetin
avatar
Malda

Female
Numri i postimeve : 9
Age : 28
Tirane : Tirana
Reputation : 0
Registration date : 28/11/2008

Character sheet
SONDAZH:
FREE SMS: http://www.talksms.com/kat/000031.asp?pc=P6K3G
LAJME/GAZETA DHE TV SHQIPTARE: VALUE

Shiko profilin e anëtarit http://www.muzgu.your-talk.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Muzgu! Re: KUSH JANE ME SUPERIOR.....

Mesazh  Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi