Kërko
 
 

Display results as :
 


Rechercher Advanced Search

Tema Fundit
» Virgjëreshë apo.... Poezi!
Sat Jul 13, 2013 4:22 am nga Admin

» Steven Seagal paditet për dyshimin e mbajtur skllave të seksit
Tue Apr 13, 2010 7:12 am nga Admin

» 9 dite sex dhe perseri e virgjer!
Sun Jan 31, 2010 2:10 am nga Admin

» Shoqëria sekrete e Masonëve në Shqipëri?
Sat Nov 07, 2009 7:03 am nga jola

» RROFTE 5 MAJI
Fri Sep 18, 2009 6:59 am nga Vrases

» MANASTIRI I ZVERNECIT
Mon Aug 24, 2009 1:14 am nga Admin

» CILI ESHTE "LUBIA" FACEBOOK!
Sat Jul 18, 2009 1:16 am nga Admin

» Vritet deputeti socialist i Roskovecit si edhe i komunes Bubullime, Fatmir Xhindi! (zona 068)
Thu Jun 11, 2009 10:27 am nga Moderni

» Sir Alex Ferguson
Sun Jun 07, 2009 5:04 am nga Admin

» nje vit pa dritan hoxhen
Mon May 25, 2009 12:34 am nga jola

Affiliates
December 2018
MonTueWedThuFriSatSun
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31      

Calendar Calendar

Affiliates
Sondazh

KONGRESI I LUSHNJES DATEN E FILLIMT TE PUNIMEVE TE TIJ E PATI ME:

13% 13% [ 6 ]
15% 15% [ 7 ]
68% 68% [ 32 ]
4% 4% [ 2 ]
0% 0% [ 0 ]

Totali i votave : 47


SA TE NDJESHEM JEMI NE SHQIPTARET!

Shko poshtë

Muzgu! SA TE NDJESHEM JEMI NE SHQIPTARET!

Mesazh  Vrases prej Wed Nov 19, 2008 8:16 am

NE PERGJITHESI PER NE SHQIPTARET FLASIN QE JEMI, SHUME ZEMERBUTE; POR TANI ME ARDHJEN E "DEMOKRACISE" ESHTE BERE E MODES TE NA THONE; HAJDUTE, VRASES, KUSARE ETJ..
MIREPO NE SAPO E MARRIM VESH KETE TE FUNDIT SHPESH IRRITOHEMI (NXEHEMI).. SA TE NDJESHEM JEMI???

LINI KOMENTET TUAJA..!
avatar
Vrases
moderator
moderator

Male
Numri i postimeve : 5
Age : 29
Tirane : Tirana
Reputation : 0
Registration date : 20/10/2008

Character sheet
SONDAZH: VALUE
FREE SMS: TextMeFree.com is the directory of free sms sites
LAJME/GAZETA DHE TV SHQIPTARE: VALUE

Shiko profilin e anëtarit http://muzgu.your-talk.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Muzgu! Re: SA TE NDJESHEM JEMI NE SHQIPTARET!

Mesazh  Admin prej Thu Nov 20, 2008 7:19 am

NE TE VERTETE NE SHQIPTARET JEMI ZEMER BUTE, POR GJITHASHTU KUR KEMI TE DREJTEN TONE NXEHEMI; SEPSE NUK LEJOJME QE DIKUSH TE NA OFENDOJE, TE NA QUAJE KUSAR, HAJDUT ETJ.
SA PER TA ILUSTRUAR PAK..;
"NJE HERE NE NJE MBLEDHJE TE KOLEGJIUMIT, NGRIHET DIKUSH, E THOTE; "UNE JAM IMORAL, E I PA DREJTE ME TE TJERET", - PRA, PO THOSHTE TE VERTETEN, MIREPO PAS MBLEDHJES TE GJITHE FILLUAN DHE TA TALLNIN, IMORAL ETJ, ATEHERE AI NUK DUROI E I'U HODH NE FYT, PSE ME QUAN IMORAL...." KESHTU ESHTE E VERTETA, KUR JE DUHET TA PRANOSH, POR NUK MUND TE PERGJITHESOHEN TE GJITHE SHQIPTARET QE JETOJNE ANEKEND VENDIT, SI TE TILLE..
avatar
Admin
Admin
Admin

Male
Numri i postimeve : 36
Age : 37
Tirane : TIRANË
Reputation : 0
Registration date : 17/10/2008

Character sheet
SONDAZH: VALUE
FREE SMS: VALUE
LAJME/GAZETA DHE TV SHQIPTARE: VALUE

Shiko profilin e anëtarit http://www.muzgu.your-talk.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Muzgu! Re: SA TE NDJESHEM JEMI NE SHQIPTARET!

Mesazh  daku prej Sat Nov 22, 2008 11:24 pm

[b]SIGURISHT, JEMI KRENAR QE JEMI SHQIPTAR, POR EDHE SHUME TE NDJESHEM, SIDOMOS KUR BEHET FJALE PER OFEZAT NDAJ NESH, THONE QE JEMI RACISTA, POR, NUK ESHTE E VERETE, MEGJITHATE, DUHET TA HEQIM KETE FIKSIM, PER TE TJERET, NESE NUK JEMI NE RACISTE, NUK DO TE JENE DHE TE TJERET...[b]
avatar
daku

Male
Numri i postimeve : 2
Age : 28
Tirane : Fier
Reputation : 0
Registration date : 23/10/2008

Shiko profilin e anëtarit http://www.muzgu.your-talk.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Muzgu! Re: SA TE NDJESHEM JEMI NE SHQIPTARET!

Mesazh  Vrases prej Sun Nov 23, 2008 6:14 am

PO DAKU ,ASHTU ESHTE, NE SHQIPRI ESHTE AKOMA AI MENTALITETI I HERSHEM,POR ,E KEMI TREGUAR VETEN QE DIME TE INTGROHEMI NE SHOQERI.
avatar
Vrases
moderator
moderator

Male
Numri i postimeve : 5
Age : 29
Tirane : Tirana
Reputation : 0
Registration date : 20/10/2008

Character sheet
SONDAZH: VALUE
FREE SMS: TextMeFree.com is the directory of free sms sites
LAJME/GAZETA DHE TV SHQIPTARE: VALUE

Shiko profilin e anëtarit http://muzgu.your-talk.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Muzgu! Re: SA TE NDJESHEM JEMI NE SHQIPTARET!

Mesazh  Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi