Kërko
 
 

Display results as :
 


Rechercher Advanced Search

Tema Fundit
» Virgjëreshë apo.... Poezi!
Sat Jul 13, 2013 4:22 am nga Admin

» Steven Seagal paditet për dyshimin e mbajtur skllave të seksit
Tue Apr 13, 2010 7:12 am nga Admin

» 9 dite sex dhe perseri e virgjer!
Sun Jan 31, 2010 2:10 am nga Admin

» Shoqëria sekrete e Masonëve në Shqipëri?
Sat Nov 07, 2009 7:03 am nga jola

» RROFTE 5 MAJI
Fri Sep 18, 2009 6:59 am nga Vrases

» MANASTIRI I ZVERNECIT
Mon Aug 24, 2009 1:14 am nga Admin

» CILI ESHTE "LUBIA" FACEBOOK!
Sat Jul 18, 2009 1:16 am nga Admin

» Vritet deputeti socialist i Roskovecit si edhe i komunes Bubullime, Fatmir Xhindi! (zona 068)
Thu Jun 11, 2009 10:27 am nga Moderni

» Sir Alex Ferguson
Sun Jun 07, 2009 5:04 am nga Admin

» nje vit pa dritan hoxhen
Mon May 25, 2009 12:34 am nga jola

Affiliates
January 2018
MonTueWedThuFriSatSun
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031    

Calendar Calendar

Affiliates
Sondazh

KONGRESI I LUSHNJES DATEN E FILLIMT TE PUNIMEVE TE TIJ E PATI ME:

13% 13% [ 6 ]
15% 15% [ 7 ]
68% 68% [ 32 ]
4% 4% [ 2 ]
0% 0% [ 0 ]

Totali i votave : 47


urreni te keqen dashuroni te miren

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë

Muzgu! urreni te keqen dashuroni te miren

Mesazh  odise prej Sun Nov 16, 2008 5:53 am

mirepres komentet tuaja nga daj vrana

odise
moderator
moderator

Male
Numri i postimeve : 7
Age : 27
Tirane : TIRANE
Reputation : 0
Registration date : 21/10/2008

Character sheet
SONDAZH: VALUE
FREE SMS: TextMeFree.com is the directory of free sms sites
LAJME/GAZETA DHE TV SHQIPTARE: VALUE

Shiko profilin e anëtarit http://www.muzgu.your-talk.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Muzgu! Re: urreni te keqen dashuroni te miren

Mesazh  Admin prej Tue Nov 18, 2008 8:24 am

I NDERUAR, MIK I www.muzgu.your-talk.com KE HAPUR NJE TEME INTERESANTE, SE TE GJITHE NE VUAJME SE KE DUHET TE DASHUROJME OSE KE DO TE DUAM ME SHUME NE JETE, ATE "TE MIREN" APO TE ANASJELLTEN "TE KEQEN".
UNE SI TE GJITHE SHUMICA E NJERZVE MENDOJ SE TE DUASH TE KEQEN ESHTE ME PAK LOGJIKE SE SA TE DASHUROSH TE MIREN... PRANDAJ TE GJITHE SIDOMOS KUR JANE PRA, NDODHEN NE FORUME QE TE MOS BIEN NE KUNDERSHTIM OSE NE NDESH ME ATE Ç'KA BOTA TE THOTE; PERPIQEN TE THONE TE KUNDERTEN, ME NJE FJALE, DIKUSH ESHTE PRIRUR PER TE KEQ, POR NE KETE RAST BEN KINSE SIKUR ESHTE PER TE DREJTEN...
avatar
Admin
Admin
Admin

Male
Numri i postimeve : 36
Age : 36
Tirane : TIRANË
Reputation : 0
Registration date : 17/10/2008

Character sheet
SONDAZH: VALUE
FREE SMS: VALUE
LAJME/GAZETA DHE TV SHQIPTARE: VALUE

Shiko profilin e anëtarit http://www.muzgu.your-talk.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi