Kërko
 
 

Display results as :
 


Rechercher Advanced Search

Tema Fundit
» Virgjëreshë apo.... Poezi!
Sat Jul 13, 2013 4:22 am nga Admin

» Steven Seagal paditet për dyshimin e mbajtur skllave të seksit
Tue Apr 13, 2010 7:12 am nga Admin

» 9 dite sex dhe perseri e virgjer!
Sun Jan 31, 2010 2:10 am nga Admin

» Shoqëria sekrete e Masonëve në Shqipëri?
Sat Nov 07, 2009 7:03 am nga jola

» RROFTE 5 MAJI
Fri Sep 18, 2009 6:59 am nga Vrases

» MANASTIRI I ZVERNECIT
Mon Aug 24, 2009 1:14 am nga Admin

» CILI ESHTE "LUBIA" FACEBOOK!
Sat Jul 18, 2009 1:16 am nga Admin

» Vritet deputeti socialist i Roskovecit si edhe i komunes Bubullime, Fatmir Xhindi! (zona 068)
Thu Jun 11, 2009 10:27 am nga Moderni

» Sir Alex Ferguson
Sun Jun 07, 2009 5:04 am nga Admin

» nje vit pa dritan hoxhen
Mon May 25, 2009 12:34 am nga jola

Affiliates
January 2018
MonTueWedThuFriSatSun
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031    

Calendar Calendar

Affiliates
Sondazh

KONGRESI I LUSHNJES DATEN E FILLIMT TE PUNIMEVE TE TIJ E PATI ME:

13% 13% [ 6 ]
15% 15% [ 7 ]
68% 68% [ 32 ]
4% 4% [ 2 ]
0% 0% [ 0 ]

Totali i votave : 47


NE QOFTESE DO TE BENI NJE ZGJEDHJE CFARE DO TE ZGJIDHNIT DROGEN APO ALKOOLIN

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë

Muzgu! NE QOFTESE DO TE BENI NJE ZGJEDHJE CFARE DO TE ZGJIDHNIT DROGEN APO ALKOOLIN

Mesazh  odise prej Sat Nov 15, 2008 7:04 am

argumentoni pse.

odise
moderator
moderator

Male
Numri i postimeve : 7
Age : 27
Tirane : TIRANE
Reputation : 0
Registration date : 21/10/2008

Character sheet
SONDAZH: VALUE
FREE SMS: TextMeFree.com is the directory of free sms sites
LAJME/GAZETA DHE TV SHQIPTARE: VALUE

Shiko profilin e anëtarit http://www.muzgu.your-talk.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Muzgu! Re: NE QOFTESE DO TE BENI NJE ZGJEDHJE CFARE DO TE ZGJIDHNIT DROGEN APO ALKOOLIN

Mesazh  Moderni prej Sat Nov 15, 2008 7:23 am

ME MIRE DO TE PREFEROJA NJE DOPIE WHISKY SESA DROGEN. SEPSE AJO [DROGA] TE VRET. POR THONE SE EDHE DASHURIA TE VRET ME SHUME SE DROGA E ALKOOLI. PRANDAJ MIQ BENI MIRE TE MENDOHENI KUR TE DASHURONI...

_________________
Whisky, Rakia, Dashuria, njësoj vrasin që të tria..!
avatar
Moderni
moderator
moderator

Male
Numri i postimeve : 15
Age : 36
Tirane : TIRANE
Reputation : 0
Registration date : 06/11/2008

Character sheet
SONDAZH: VALUE
FREE SMS:
LAJME/GAZETA DHE TV SHQIPTARE: VALUE

Shiko profilin e anëtarit http://www.muzgu.your-talk.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Muzgu! Re: NE QOFTESE DO TE BENI NJE ZGJEDHJE CFARE DO TE ZGJIDHNIT DROGEN APO ALKOOLIN

Mesazh  Admin prej Wed Nov 19, 2008 7:42 am

DROGA, SEKSI, PIJA DHE Ç'DO GJE QE ESHTE E "MIRE" TE VRET, POR ME SHUME TE VRET PABESIA....
avatar
Admin
Admin
Admin

Male
Numri i postimeve : 36
Age : 36
Tirane : TIRANË
Reputation : 0
Registration date : 17/10/2008

Character sheet
SONDAZH: VALUE
FREE SMS: VALUE
LAJME/GAZETA DHE TV SHQIPTARE: VALUE

Shiko profilin e anëtarit http://www.muzgu.your-talk.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Muzgu! Re: NE QOFTESE DO TE BENI NJE ZGJEDHJE CFARE DO TE ZGJIDHNIT DROGEN APO ALKOOLIN

Mesazh  Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi