Kërko
 
 

Display results as :
 


Rechercher Advanced Search

Tema Fundit
» Virgjëreshë apo.... Poezi!
Sat Jul 13, 2013 4:22 am nga Admin

» Steven Seagal paditet për dyshimin e mbajtur skllave të seksit
Tue Apr 13, 2010 7:12 am nga Admin

» 9 dite sex dhe perseri e virgjer!
Sun Jan 31, 2010 2:10 am nga Admin

» Shoqëria sekrete e Masonëve në Shqipëri?
Sat Nov 07, 2009 7:03 am nga jola

» RROFTE 5 MAJI
Fri Sep 18, 2009 6:59 am nga Vrases

» MANASTIRI I ZVERNECIT
Mon Aug 24, 2009 1:14 am nga Admin

» CILI ESHTE "LUBIA" FACEBOOK!
Sat Jul 18, 2009 1:16 am nga Admin

» Vritet deputeti socialist i Roskovecit si edhe i komunes Bubullime, Fatmir Xhindi! (zona 068)
Thu Jun 11, 2009 10:27 am nga Moderni

» Sir Alex Ferguson
Sun Jun 07, 2009 5:04 am nga Admin

» nje vit pa dritan hoxhen
Mon May 25, 2009 12:34 am nga jola

Affiliates
December 2018
MonTueWedThuFriSatSun
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31      

Calendar Calendar

Affiliates
Sondazh

KONGRESI I LUSHNJES DATEN E FILLIMT TE PUNIMEVE TE TIJ E PATI ME:

13% 13% [ 6 ]
15% 15% [ 7 ]
68% 68% [ 32 ]
4% 4% [ 2 ]
0% 0% [ 0 ]

Totali i votave : 47


SI I PREFEROJNE SHQIPTARET FEMRAT!

Shko poshtë

Muzgu! SI I PREFEROJNE SHQIPTARET FEMRAT!

Mesazh  Moderni prej Tue Nov 11, 2008 8:31 am

[b]TASHME ESHTE E RRUGES (MODES) QE NE SHQIPERI SHUMICA KA PREFERENCA TE NDRYSHME PER FEMRAT PO JAPIM DISA ALTERNATIVA KU ÇDO KUSH MUND TE LERE NJE PERGJIGJE, ME TEPER SI MODEL SONDAZHI..!

1. BIONDE
2. BRUNE
3. AZIATIKE (RACA E VERDHE; "MONGOLE" KINEZE, JAPONEZE ETJ.)
4. AFRIKANE
5. WHITE CAUCASIAN (NE PERGJITHESI KETU HYJNE:RUSET "shkurt te bardhat")
6. LATINET (SPANJOLLET)


Edituar për herë të fundit nga Moderni në Sat Nov 15, 2008 7:04 am, edituar 1 herë gjithsej

_________________
Whisky, Rakia, Dashuria, njësoj vrasin që të tria..!
avatar
Moderni
moderator
moderator

Male
Numri i postimeve : 15
Age : 37
Tirane : TIRANE
Reputation : 0
Registration date : 06/11/2008

Character sheet
SONDAZH: VALUE
FREE SMS:
LAJME/GAZETA DHE TV SHQIPTARE: VALUE

Shiko profilin e anëtarit http://www.muzgu.your-talk.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Muzgu! mirmbrema

Mesazh  odise prej Sat Nov 15, 2008 6:43 am

SHQIPTARET I PREFEROJNE FEMRAT TE BUKURA SEXY.TE KEN PARA SE NE JEMI SI SHTET QE JEMI TE FIKSUARA PAS ATYRE.RESPEKTE NGA DAJ VRANA

odise
moderator
moderator

Male
Numri i postimeve : 7
Age : 28
Tirane : TIRANE
Reputation : 0
Registration date : 21/10/2008

Character sheet
SONDAZH: VALUE
FREE SMS: TextMeFree.com is the directory of free sms sites
LAJME/GAZETA DHE TV SHQIPTARE: VALUE

Shiko profilin e anëtarit http://www.muzgu.your-talk.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Muzgu! Re: SI I PREFEROJNE SHQIPTARET FEMRAT!

Mesazh  Admin prej Tue Nov 18, 2008 8:32 am

NATYRISHT QE NE TE GJITHE DUAM ME TE MIREN, JO ME KOT NJE MASHKULL TERHIQET PREJ ELEGANCES SE FEMRE, E GJITHE BOTA VUAN, DIGJET ASHTU SI TROJA DHE KARTAGJENA PER FEMREN, JEMI NE QE DUAM NDRYSHIMIN, NE KETE RAST DO TE PREFEROJA NJE BIONDE WHITE CAUCASIAN, PRA RACE TE ZGJEDHUR NGA EUROPA! Rolling Eyes No
avatar
Admin
Admin
Admin

Male
Numri i postimeve : 36
Age : 37
Tirane : TIRANË
Reputation : 0
Registration date : 17/10/2008

Character sheet
SONDAZH: VALUE
FREE SMS: VALUE
LAJME/GAZETA DHE TV SHQIPTARE: VALUE

Shiko profilin e anëtarit http://www.muzgu.your-talk.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Muzgu! Re: SI I PREFEROJNE SHQIPTARET FEMRAT!

Mesazh  Moderni prej Thu Nov 20, 2008 12:09 am

Flitet qe edhe ne shqiptaret e kemi prejardhjen nga Kaukazi, pra, jemi nje race e paster dhe bardhe, por shpesh jemi ne qe gjuhemi nga te huajt si te ishim ruse, ose moldave, pra, me nje fjale na shikojne si "Makine seksi". Se jemi dhe race e bukur, por tashme si eshte bere kjo bote ç'do femer e ç'do race ka nje vend te veçante, pelqehen dhe aziatiket, edhe mulatet (e shartuar, nje i zi me te bardhe) edhe metiset (nje indian me nje te bardhe), edhe latinet.... Exclamation Exclamation Arrow Exclamation

_________________
Whisky, Rakia, Dashuria, njësoj vrasin që të tria..!
avatar
Moderni
moderator
moderator

Male
Numri i postimeve : 15
Age : 37
Tirane : TIRANE
Reputation : 0
Registration date : 06/11/2008

Character sheet
SONDAZH: VALUE
FREE SMS:
LAJME/GAZETA DHE TV SHQIPTARE: VALUE

Shiko profilin e anëtarit http://www.muzgu.your-talk.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Muzgu! Re: SI I PREFEROJNE SHQIPTARET FEMRAT!

Mesazh  Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi