Kërko
 
 

Display results as :
 


Rechercher Advanced Search

Tema Fundit
» Virgjëreshë apo.... Poezi!
Sat Jul 13, 2013 4:22 am nga Admin

» Steven Seagal paditet për dyshimin e mbajtur skllave të seksit
Tue Apr 13, 2010 7:12 am nga Admin

» 9 dite sex dhe perseri e virgjer!
Sun Jan 31, 2010 2:10 am nga Admin

» Shoqëria sekrete e Masonëve në Shqipëri?
Sat Nov 07, 2009 7:03 am nga jola

» RROFTE 5 MAJI
Fri Sep 18, 2009 6:59 am nga Vrases

» MANASTIRI I ZVERNECIT
Mon Aug 24, 2009 1:14 am nga Admin

» CILI ESHTE "LUBIA" FACEBOOK!
Sat Jul 18, 2009 1:16 am nga Admin

» Vritet deputeti socialist i Roskovecit si edhe i komunes Bubullime, Fatmir Xhindi! (zona 068)
Thu Jun 11, 2009 10:27 am nga Moderni

» Sir Alex Ferguson
Sun Jun 07, 2009 5:04 am nga Admin

» nje vit pa dritan hoxhen
Mon May 25, 2009 12:34 am nga jola

Affiliates
December 2018
MonTueWedThuFriSatSun
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31      

Calendar Calendar

Affiliates
Sondazh

KONGRESI I LUSHNJES DATEN E FILLIMT TE PUNIMEVE TE TIJ E PATI ME:

13% 13% [ 6 ]
15% 15% [ 7 ]
68% 68% [ 32 ]
4% 4% [ 2 ]
0% 0% [ 0 ]

Totali i votave : 47


Steven Seagal paditet për dyshimin e mbajtur skllave të seksit

Shko poshtë

Muzgu! Steven Seagal paditet për dyshimin e mbajtur skllave të seksit

Mesazh  Admin prej Tue Apr 13, 2010 7:12 am

Steven Seagal TheWrap.com është akuzuar për punësimin e grave të reja si shoqëruesit personal të vërtetë e të cilit punë u për të shërbyer e tij të çuditshme dhe nganjëherë dëshirat seksuale të dhunshme, sipas një padi civile e hëna në Los Angeles nga një model 23-vjeçar, ish-i cili e përshkruan përvojën e saj në detaje pikëllues. Paditësi, Kayden Nguyen, tha se ajo u takua yll veprimit në shkurt me një ad Craigslist duke kërkuar një asistent ekzekutiv dhe, pas tre intervista, iu tha që të dal për një udhëtim në New Orleans, ku A & E tregojnë 'Steven Seagal Lawman "u taping. Kur ajo arriti, që padia thotë se, ajo zbuloi se Seagal kishte qenë mbajtja e dy të rinjve femra rusisht "pranishmëve" që ishin në thelb për-thirrje për seks - 24-shtatë. Në atë natë të parë, Nguyen u çuar në një shtëpi të vetmuar ku Seagal ishte vendosur me gruan e tij dhe dy gra të reja. Ai pastaj vazhdoi të trajtuar Nguyen si "lodra seksi e tij" pavarësisht nga ankesat e saj, padia thotë, duke iu përgjigjur të terrorit të saj si ai fondled dhe manhandled e saj duke thënë, "Relax, ne nuk do të bëjë asgjë të veçantë sonte ... Do përveç që për një natë. "msgstr" Kërko: seksi Seagal trafficing Shiko rezultatet për: Ajo u ankua në mëngjes e mëposhtme për disa nga punonjësit e tjerë, duke supozuar se ato do të japë mesazhin për Seagal. Orë më vonë, padia thotë se saj sulmuan përsëri, këtë herë duke e detyruar e saj për të konsumuar "pilula e paligjshme" dhe akteve inflicting seksual mbi të deri sa ajo sobbed. Mëngjesin e ardhshëm, kur ajo konfrontohen Seagal veten, i tha ai e saj ka pasur një "keqkuptim", por orë më vonë, ai e saj sulmuan një të tretën herë, një sulm që ndaloi vetëm kur ajo iku. Provë e kryer për disa ditë, dhe kjo nuk ishte deri në 28 shkurt - pas e diel - se ajo ishte në gjendje për të shpëtuar situatën. Padia thotë Nguyen Seagal tha se ajo kishte për të lënë për t'u takuar me anëtarët e familjes të cilët do të jenë të dyshimtë, nëse ajo nuk u paraqit deri. Megjithatë, ai i tha asaj që të mos largohet nga shtëpia dhe pas saj me një armë të pajisura me një elektrik dore si ajo doli për të pritur një taksi, e cila ankorua larg si u hodh në sediljen e pasme. Një mesazh i lënë nga TheWrap me avokat yll të veprimit, Stuart Rosenthal, nuk u kthye menjëherë e hënë. Mesazhet e majta me A & E janë gjithashtu nuk u kthye menjëherë. Ajo nuk ishte e qartë se pse Kayden Nguyen zgjodhi të paraqesë një padi civile në vend të një padi penale. Mesazhet e majta me avokatët e saj nuk u kthye menjëherë e hënë. Nguyen pretendimet e padisë që edhe pas ajo mori larg, Seagal dhe punonjësit e tij u përpoq mjaft për të bindur të saj për t'u kthyer. Kur ajo u arratis, ajo la pas "çdo gjë me vlerë që ajo në pronësi", duke përfshirë çelësat e makinave, laptop e saj, rroba, dhe "qindra dollarë vlerë të grim." Asaj iu tha se nuk do të marrë sendet e mbrapa deri sa ajo nënshkruar një marrëveshje, duke deklaruar se ajo nuk do të raportojnë sulmet seksuale. Padia thotë Nguyen kishte pranuar të punës në 22 shkurt, një e hënë, dhe u ankorua në një limo të një avioni privat pritjes. tregues i saj i parë se diçka ishte e shtrembër ishte kur i tha Seagal e saj, si avioni ishte marrë jashtë, se gruaja e tij "nuk do mend se kemi pasur një marrëdhënie seksuale." Padia Nguyen tha ajo mund të identifikojë një reagim "unik fiziologjik" qe Seagal ka të zgjimit seksual, të cilat mund të vërtetuar nga "shoqëruesit e tjerë." Padia nuk përcaktoi se çka është reagimi. Padia pretendon ngacmimi seksual në shkelje të ligjeve të punës federale, trafikimin e paligjshëm seks, hakmarrje, ndërprerjen i gabueshëm, dhe përfaqësime që kanë të rreme për punësim. Secila nga gjashtë akuza kërkon të madhe se 1 milion dollarë në dëme.

_________________
Nuk lejohen sharjet dhe ofendimet, prandaj këtu do të gjeni më të mirën[/b][b]
avatar
Admin
Admin
Admin

Male
Numri i postimeve : 36
Age : 37
Tirane : TIRANË
Reputation : 0
Registration date : 17/10/2008

Character sheet
SONDAZH: VALUE
FREE SMS: VALUE
LAJME/GAZETA DHE TV SHQIPTARE: VALUE

Shiko profilin e anëtarit http://www.muzgu.your-talk.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi