Kërko
 
 

Display results as :
 


Rechercher Advanced Search

Tema Fundit
» Virgjëreshë apo.... Poezi!
Sat Jul 13, 2013 4:22 am nga Admin

» Steven Seagal paditet për dyshimin e mbajtur skllave të seksit
Tue Apr 13, 2010 7:12 am nga Admin

» 9 dite sex dhe perseri e virgjer!
Sun Jan 31, 2010 2:10 am nga Admin

» Shoqëria sekrete e Masonëve në Shqipëri?
Sat Nov 07, 2009 7:03 am nga jola

» RROFTE 5 MAJI
Fri Sep 18, 2009 6:59 am nga Vrases

» MANASTIRI I ZVERNECIT
Mon Aug 24, 2009 1:14 am nga Admin

» CILI ESHTE "LUBIA" FACEBOOK!
Sat Jul 18, 2009 1:16 am nga Admin

» Vritet deputeti socialist i Roskovecit si edhe i komunes Bubullime, Fatmir Xhindi! (zona 068)
Thu Jun 11, 2009 10:27 am nga Moderni

» Sir Alex Ferguson
Sun Jun 07, 2009 5:04 am nga Admin

» nje vit pa dritan hoxhen
Mon May 25, 2009 12:34 am nga jola

Affiliates
December 2018
MonTueWedThuFriSatSun
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31      

Calendar Calendar

Affiliates
Sondazh

KONGRESI I LUSHNJES DATEN E FILLIMT TE PUNIMEVE TE TIJ E PATI ME:

13% 13% [ 6 ]
15% 15% [ 7 ]
68% 68% [ 32 ]
4% 4% [ 2 ]
0% 0% [ 0 ]

Totali i votave : 47


SI ERDHI NJEREZIMI NE TOKE..?

Shko poshtë

Muzgu! SI ERDHI NJEREZIMI NE TOKE..?

Mesazh  Admin prej Thu Nov 06, 2008 12:38 am

[justify]PREJ SHEKUJSH, RRYMAT KRYESORE (KISHA-SHKENCA) JANE NE "LUFTE" ME NJERA-TJETREN, SE SI KA ARDHUR NJEREZIMI NE TOKE.. NE PO E LEME TE HAPUR KETE TEME PER TE NA KTHYER JU PERGJIGJE.[b]
avatar
Admin
Admin
Admin

Male
Numri i postimeve : 36
Age : 37
Tirane : TIRANË
Reputation : 0
Registration date : 17/10/2008

Character sheet
SONDAZH: VALUE
FREE SMS: VALUE
LAJME/GAZETA DHE TV SHQIPTARE: VALUE

Shiko profilin e anëtarit http://www.muzgu.your-talk.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Muzgu! SI ERDHI NJEREZIMI NE TOKE...?

Mesazh  Admin prej Thu Nov 06, 2008 8:05 am

PO JU'A BEJME AKOMA ME TE LEHTE; PRA KISHA THOTE: "NJEREZIMI KA ARDHUR NE TOKE PREJ PERENDISE SE GJALLE" KURSE SHKENCA: "MRON TEORINE E DARVINIT...NJERIU ERDHI NGA MAJMUNI" SI EDHE AKOMA ME TEPER VAZHDON TE KETE "TEORINE E BIG-BANGUT", "i cili ishte nje shperthim planetar ne stratosfere dhe filloi te mbledhe copeza te ndryshme universi" GJITHASHTU KY NJERI U PERSHTAT KUSHTEVE TE KESAJ JETESE SI TE ISHTE MARSIAN OSE NGA NDONJE UNIVERS TJETER....
avatar
Admin
Admin
Admin

Male
Numri i postimeve : 36
Age : 37
Tirane : TIRANË
Reputation : 0
Registration date : 17/10/2008

Character sheet
SONDAZH: VALUE
FREE SMS: VALUE
LAJME/GAZETA DHE TV SHQIPTARE: VALUE

Shiko profilin e anëtarit http://www.muzgu.your-talk.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Muzgu! Re: SI ERDHI NJEREZIMI NE TOKE..?

Mesazh  Moderni prej Thu Nov 20, 2008 12:37 am

SIGURISHT QE KETO RRYMA DO TE JENE NE LUFTE ME NJERA-TJETREN PER SA I PERKET KESAJ TEME; POR KUR SHIKOJME QE NJE GRUP ADAMIT NE SUEDI, VENDOS TE JETE AKOMA SI ADAMI (LAKURIQ) NA SHKON NDERMEND QE BOTA KA MARRE NJE Ç'EKULIBER TE MADH, POR, GJITHASHTU PERSA I PERKET BIG-BANG (shperthimit te madh), ESHTE AKOMA TEORI, SE EDHE NE ZVICER TANI QE PO ZHVILLOHESHIN PROVAT FINALE, PER KETE EKSPERIMEN VETE ZOTI NUK E LEJOI TE NDODHTE SE MENDJA DIABOLIKE E NJERZVE KU NUK SHKON...

DO TE DOJA TA MBYLLJA ME ATE Ç'KA ÇARLS DARWIN SHKRUAN NE FQ 154 TE LIBRIT "PREJARDHJA E LLOJEVE": "....une deri tani, vetem arrita te mbaj nje teori, por, besoj, qe nje dore me e fuqishme e ka krijuar universin...."

(PRA KJO TEORIA DARWINISTE JO ME KOT U PERHAP VETEM NE VENDET KOMONISTE) dhe ashtu si çdo kush qe ka te drejte te pergjigjet le dhe une kete sms: me respekt nga Moderni..

_________________
Whisky, Rakia, Dashuria, njësoj vrasin që të tria..!
avatar
Moderni
moderator
moderator

Male
Numri i postimeve : 15
Age : 37
Tirane : TIRANE
Reputation : 0
Registration date : 06/11/2008

Character sheet
SONDAZH: VALUE
FREE SMS:
LAJME/GAZETA DHE TV SHQIPTARE: VALUE

Shiko profilin e anëtarit http://www.muzgu.your-talk.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Muzgu! Re: SI ERDHI NJEREZIMI NE TOKE..?

Mesazh  Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi