Kërko
 
 

Display results as :
 


Rechercher Advanced Search

Tema Fundit
» Virgjëreshë apo.... Poezi!
Sat Jul 13, 2013 4:22 am nga Admin

» Steven Seagal paditet për dyshimin e mbajtur skllave të seksit
Tue Apr 13, 2010 7:12 am nga Admin

» 9 dite sex dhe perseri e virgjer!
Sun Jan 31, 2010 2:10 am nga Admin

» Shoqëria sekrete e Masonëve në Shqipëri?
Sat Nov 07, 2009 7:03 am nga jola

» RROFTE 5 MAJI
Fri Sep 18, 2009 6:59 am nga Vrases

» MANASTIRI I ZVERNECIT
Mon Aug 24, 2009 1:14 am nga Admin

» CILI ESHTE "LUBIA" FACEBOOK!
Sat Jul 18, 2009 1:16 am nga Admin

» Vritet deputeti socialist i Roskovecit si edhe i komunes Bubullime, Fatmir Xhindi! (zona 068)
Thu Jun 11, 2009 10:27 am nga Moderni

» Sir Alex Ferguson
Sun Jun 07, 2009 5:04 am nga Admin

» nje vit pa dritan hoxhen
Mon May 25, 2009 12:34 am nga jola

Affiliates
December 2018
MonTueWedThuFriSatSun
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31      

Calendar Calendar

Affiliates
Sondazh

KONGRESI I LUSHNJES DATEN E FILLIMT TE PUNIMEVE TE TIJ E PATI ME:

13% 13% [ 6 ]
15% 15% [ 7 ]
68% 68% [ 32 ]
4% 4% [ 2 ]
0% 0% [ 0 ]

Totali i votave : 47


VAZHDOJNE SKANDALET E QEVERISE!

Shko poshtë

Muzgu! VAZHDOJNE SKANDALET E QEVERISE!

Mesazh  Admin prej Tue Mar 24, 2009 11:47 pm

TURPI I SKANDALEVE, TE KESAJ QEVERIE, GJOJA DEMOKRATIKE, NUK KANE TE SOSUR; SI FILLIM "ZBRAZET" GERDECI, DHE ME PATURPESINE ME TE MADHE FATMIR MEDIU ISH MINISTER I MBROJTJES, THOTE: "ME KANE AKUZUAR PADREJTESISHT." "OSE NUK DIJA GJE, SE CNDODHTE,KETE E MORA VESH VETEM NE 15 MARS QE DELIJORGJI KISHTE AKSIONE NE DEMONTIMIN E ARMEVE" DHE HEDH NE GJYQ KRYEPROKUROREN E TOGAVE TE ZEZA ZNJ. INA RAMA. NE CDO VEND TE BOTES EDHE NE SOMALI APO GUINEA E RE, BURKINA FASO, KU VENDIN E PARE E ZENE TIGRA EDHE LUANET, ME TE FORTET E XHUNGLES, NUK HEDHIN POSHTE AKUZAT, DHE TE RIAKUZOJNE TOGAT E ZEZA. SI NJE PRESIDENT, KRYEMINISTER, AQ ME TEPER NJE MINISTER MBROJTJEJE, NUK DIKERKA SE NE SHKRESAT E DOSJET E ZYRES SE TIJ PASKA EDHE INFORMACIONE, TOP-SEKRET. ME PAS ELEMINOHET FIZIKISHT KOSTA TREBICKA NJERIU I "THJESHTE" POR QE DINTE ME SHUME SE EDHE VETE KRYEMINISTI BERISHA QE KISHTE BAXHANAKUN TE INFILTRUAR, (APO NUK FLISTE ME BAXHANAKUN). SI EDHE ME KEQ, SEXY SCANDAL I YLLI PANGOS, KA AKOMA EDHE ME KEQ.
NE LUSHNJE PER NJE VEND PUNE, QE TE FILLOSH SI MESUES DHENES I DIJES, DUHET TE PAGUASH 3500 EURO,NE ZYREN RAJONALE ARSIMORE, (JO GODINES, POR SHEFIT TE SEKSIONIT) PER NE FSHAT DHE 4000 EURO PER TE FILLUAR PUNE NE QYTET, E CILA QUHET SI NJE SHUME SA PER NJE KAFE. (DO T'JU INFORMOJME PER SKANDALE TE TJERA)! TURPI VAZHDON, POR KESAJ RADHE EDHE ME I MADH... DJE PROKURORIA (GJYKATA E LARTE), LA TE LIRE LUL BASHEN, I CILI PASI U AKUZUA PER MASHTRIM TE RRUGES DURRES-KUKES, DJE NA SHTOI EDHE DURRES-KUKES-PRISHTINE, PRA QE DO TE THOTE, ME PAK FJALE, VEC TE TJERASH, QE S'KENI CME BENI, SE PO U LIDHE ME EUROPEN, ASGJE ME TEPER SE KJO QEVERI PO JEP MASHTRIMIN E RADHES, ME ANE TE FUTJES NE NATO,. KU FATURA QE NE SI TAKSA PAGUES DUHET TE PAGUAJME 1.000.000 E, SI PER KONCERTET DHE DEFRIMET E POLITIKANEVE TANE, ASHTU EDHE PER TE NDERTUAR NDONJE SHTEPI PRIVATE OSE VILE NE BREGDETIN TONE. KUR SHQIPERIA VLEN 1 E, C'NGEL PER NE SHQIPETARET, SA DUHET TE SHITEMI? TJETER MASHTRIM OSE SKANDAL, ESHTE SE SIPAS BURIMEVE KRYESORE, QE NA VIJNE NGA "LART" THUHET SE DO TU JEPET VELLEZERVE KOSOVARE, ME KONCESION, PORTI I SHEN GJINIT, PER ARSYE SE U DUHET NJE DALJE NE DET, ATYRE, QE TE FUTEN DHE ATA NE NATO. TURP PER QEVERINE TONE, KUR NE AKOMA JETOJME SI NE VITET 40,PARA KRISHTIT, KU RRUGET TONA JANE BETERR, SAQE EDHE NE KEMBE TE ECESH DUHET DO TE THYESH HUNDET. SKANDAL TJETER. DITEN E ENJTE PERSERI PER TE 5 HERE U PRE SHIRITI I RRUGES LUSHNJE-FIER, NJE RRUGE QE NGA FIRMA ITALIANE, MALTAURO, DUHET TE KISHTE PERFUNDUAR PER 18 MUAJ, JO 3.5 VJET QE ZGJATEN PUNIMET, FARE MIRE SHIRITI I PERURIMIT ESHTE PRERE QE NE GUSHT TE 2008 NE RRETHORROTULLIMIN E BUBULLIMES, KOLONJES. KU VETEM PER DY JAVET E PARA TE GUSHTIT PATI 34 AKSIDENTE, SI EDHE VETE Z. REXHEP MEJDANI, NGELI ME GJYSMEN E MAKINES SE TIJ MBI URE, DHE GJYSMA TJETER NE KANAL, PO ASHTU SKANDALI I SKANDALEVE ISHTE ARDHJA E NJE EMIGRANTI TE FJETUR, ME MAKINEN E FUNERALIT, NGA GREQIA, DHE U PERPLASEN NE UREN E RRETHRROTULLIMIT, JA PRA SINJALISTIKA E DOBET, JA PRA MITMARRJA E QEVERITAREVE, JA PRA EDHE SA DUHET TE VUAJME NE NGA GABIMET TRASHANIKE TE PLEHERAVE TE KOMBIT, KU NE FUSHEN E MARINZES, NE FIER DO TE BEHET FABRIKA E DJEGJES SE JO VETEM PLEHERAVE VENDASE POR EDHE NGA ITALIA, E RAJONI. GAFAT VAZDHDOJNE... NE DO T'JU NJOFTOJME.

_________________
Nuk lejohen sharjet dhe ofendimet, prandaj këtu do të gjeni më të mirën[/b][b]
avatar
Admin
Admin
Admin

Male
Numri i postimeve : 36
Age : 37
Tirane : TIRANË
Reputation : 0
Registration date : 17/10/2008

Character sheet
SONDAZH: VALUE
FREE SMS: VALUE
LAJME/GAZETA DHE TV SHQIPTARE: VALUE

Shiko profilin e anëtarit http://www.muzgu.your-talk.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Muzgu! Re: VAZHDOJNE SKANDALET E QEVERISE!

Mesazh  jola prej Wed Apr 29, 2009 7:26 am

NUK ESHTE VETEM PROBLEMI SE ESHTE E KORRUPTUAR, KJO QEVERI FALSE [FAKE GOVERN], POR PUNA ESHTE SE TE GJITHE ATA QE NA UDHEHEQIN JANE ISH-SHIKAS, [BALDOSA E KUQE,LARASKA,BILBILI JESHIL,LAPSI PA MAJE, ETJ], POR KA EDHE AGJENTE TE SHERBIMIT SEKRET JUGOSLLAV {UDB}, TE CILET PASI KANE LYER DUART ME GJAK NE MASAKREN E SREBENICES, NE KOSOVE, VIJNE EDHE NA FALIN NE GERDECIN, PSE DAMIR FAZLLIÇ ISHTE I RASTESISHEM KETU? JO! AI PERVEÇSE ESHTE NIPI I SLLOVODAN MILOSHEVIÇ, NUK FSHEH VETEM KAQ, POR, KA EDHE ME TEPER. TURP TURP PER QEVERINE, TURP TURP, PER ATA QE NUK FLASIN. FAKE-STATE! FAKE-GOVERN!
avatar
jola

Female
Numri i postimeve : 7
Age : 29
Tirane : TIRANE
Reputation : 0
Registration date : 27/04/2009

Shiko profilin e anëtarit http://www.muzgu.your-talk.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Muzgu! Re: VAZHDOJNE SKANDALET E QEVERISE!

Mesazh  jola prej Mon May 04, 2009 12:02 am

Fazlliç, shtyhet seanca
Tiranë -Gjykata e Tiranës ka shtyrë sot seancën në ngarkim të biznesmenit serbo-boshnjak Damir Fazlliç. Shkak është bërë mungesa e avokatëve mbrojtës. Avokati Genc Gjokutaj, ka depozituar në gjykatë një raport mjekësor, ndërsa avokati tjetër Brahim Lahe, ishte i pranishëm në një tjetër seancë gjyqësore, atë të Gërdecit. Seanca është shtyrë për në datën 11 maj.

Damir Fazlliç, depozitoi në gjykatë një kërkesë-ankesë për mos zgjatjen e hetimeve nga ana e prokurorisë. Në seancën e sotme, gjykata do të shqyrtonte ankimin e Fazlliç. Ai ndoqi shembullin e ish-ministrit të Transporteve Lulzim Basha, i cili “rrëzoi” arganin e hetimit në Gjykatën e Lartë, duke shpallur të pavlefshme hetimet për rrugën Durrës-Kukës.
04/05/2009
kurse sot si pa te keq vazhdojne akoma te shiten kartat e identitetit, akoma 1.200 leke, edhe pse pas reagimit te mediave vizive dhe atyre te shkruara qeveria u mblodh per te nxjerr urdherin, qe personat qe nuk jane te pajisur me pasaporte, ta blejne kuponin vetem per 200 leke, akoma urdheri nuk ka ardhur ne shumicen e zyrave postare.
05/05/2009
avatar
jola

Female
Numri i postimeve : 7
Age : 29
Tirane : TIRANE
Reputation : 0
Registration date : 27/04/2009

Shiko profilin e anëtarit http://www.muzgu.your-talk.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Muzgu! Re: VAZHDOJNE SKANDALET E QEVERISE!

Mesazh  Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi