Kërko
 
 

Display results as :
 


Rechercher Advanced Search

Tema Fundit
» Virgjëreshë apo.... Poezi!
Sat Jul 13, 2013 4:22 am nga Admin

» Steven Seagal paditet për dyshimin e mbajtur skllave të seksit
Tue Apr 13, 2010 7:12 am nga Admin

» 9 dite sex dhe perseri e virgjer!
Sun Jan 31, 2010 2:10 am nga Admin

» Shoqëria sekrete e Masonëve në Shqipëri?
Sat Nov 07, 2009 7:03 am nga jola

» RROFTE 5 MAJI
Fri Sep 18, 2009 6:59 am nga Vrases

» MANASTIRI I ZVERNECIT
Mon Aug 24, 2009 1:14 am nga Admin

» CILI ESHTE "LUBIA" FACEBOOK!
Sat Jul 18, 2009 1:16 am nga Admin

» Vritet deputeti socialist i Roskovecit si edhe i komunes Bubullime, Fatmir Xhindi! (zona 068)
Thu Jun 11, 2009 10:27 am nga Moderni

» Sir Alex Ferguson
Sun Jun 07, 2009 5:04 am nga Admin

» nje vit pa dritan hoxhen
Mon May 25, 2009 12:34 am nga jola

Affiliates
December 2018
MonTueWedThuFriSatSun
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31      

Calendar Calendar

Affiliates
Sondazh

KONGRESI I LUSHNJES DATEN E FILLIMT TE PUNIMEVE TE TIJ E PATI ME:

13% 13% [ 6 ]
15% 15% [ 7 ]
68% 68% [ 32 ]
4% 4% [ 2 ]
0% 0% [ 0 ]

Totali i votave : 47


SEXY SCANDAL! TURPI NUK HAHET ME BUKE...!

Shko poshtë

Muzgu! SEXY SCANDAL! TURPI NUK HAHET ME BUKE...!

Mesazh  Admin prej Thu Mar 12, 2009 10:34 pm

“Skandali Pango”, nisin hetimet
Prokuroria e Pergjithshme nis hetimet per ceshtjen “Pango” menjehere pasi ish-ministri i Kultures u denoncua ne emisionin “Fiks Fare” per abuzim me postin ne shkembim te favoreve seksuale. (UPDATE)

Prokuroret jane paraqitur ne mesdite ne studiot e "Fiks Fare" ku dhe kane kerkuar kasetat filmike ku ish-ministri Ylli Pango shfaqet duke ngacmuar seksualisht nje vajze te re, ne shkembim te nje vendi pune.

Ne bisedat mes zyrtarit dhe vajzes kuptohej qe e reja kishte aplikuar prej pune, por qe per ta fituar ate duhej t'i ofronte ish-ministrit favore
seksuale. Zyrtarisht sipas Prokurorise se Pergjithshme konfirmohet se
prokuroria do te verfikoje fillimisht autenticitetin e kasetave dhe me pas organi qendror i akuzes do te vendose se cfare hapash te tjere do
te hedhe ndaj ish-ministrit te Turizmit, Kultures, Rinise dhe Sporteve.

Emisioni “Fiks Fare” shfaqi bisedat mes zotit Pango dhe dy vajzave, njeren ne telefon dhe takimin e vajzes tjeter ne banesen private te Pangos.

Pikerisht ketu ish-ministri tentoi ta joshe vajzen, me premtimin se do t’i siguronte nje vend pune te kenaqshem, duke tentuar ta zhveshe ate. Pas publikimit te ketij skandali seksual, brenda kater minutave kryeministri Berisha vendosi shkarkimin e ministrit te Turizmit, Kultures, Rinise dhe Sporteve Ylli Pango.

_________________
Nuk lejohen sharjet dhe ofendimet, prandaj këtu do të gjeni më të mirën[/b][b]
avatar
Admin
Admin
Admin

Male
Numri i postimeve : 36
Age : 37
Tirane : TIRANË
Reputation : 0
Registration date : 17/10/2008

Character sheet
SONDAZH: VALUE
FREE SMS: VALUE
LAJME/GAZETA DHE TV SHQIPTARE: VALUE

Shiko profilin e anëtarit http://www.muzgu.your-talk.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Muzgu! Re: SEXY SCANDAL! TURPI NUK HAHET ME BUKE...!

Mesazh  Moderni prej Sun Mar 15, 2009 7:46 am

JO ME LARG, SE JAVEN E PARE, PAS KAQ SHUME DEBATESH, NE KUVEND, SI EDHE SUPER BUJES QE U BE NGA MEDIAT, SIDOMOS, PREJ GAZETAREVE TE TOP-MEDIAS, VECANERISHT EMISIONIT, FIKS-FARE, QEVERIA BERISHA, REAGOI PER TE DYTEN HERE, SEPSE HERA E PARE ISHTE SHKARKIMI PER 15 MINUTASH, TE HEQIN ZYRTARISHT ISH-MINISTRIN E KULTURES, RINISE DHE SPORTEVE, Z. YLLI PANGO, DHE TA ZEVENDESOJNE ME NJE SUPER SEKSER, TE BASHKISE SE ELBASANIT, PRA, Z. ARDIAN TURKU, I CILI SIPAS BURIMEVE ZYRTARE QE KEMI NGA ELBASANI, NUK KA BIOGRAFI TE MIRE. bounce , GJITHASHTU SHPRESOJME QE TE JENE VETEM THASHETHEMET E RADHES, PER TE HEDHUR BALTE MBI TE SAPO EMERUARIN NE KRYE TE MINISTRISE SE KULTURES!

_________________
Whisky, Rakia, Dashuria, njësoj vrasin që të tria..!
avatar
Moderni
moderator
moderator

Male
Numri i postimeve : 15
Age : 37
Tirane : TIRANE
Reputation : 0
Registration date : 06/11/2008

Character sheet
SONDAZH: VALUE
FREE SMS:
LAJME/GAZETA DHE TV SHQIPTARE: VALUE

Shiko profilin e anëtarit http://www.muzgu.your-talk.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Muzgu! Re: SEXY SCANDAL! TURPI NUK HAHET ME BUKE...!

Mesazh  Admin prej Wed Mar 18, 2009 7:55 am

Embarassed JO VETEM THASHETHEME, POR E VERTETA DO TE DALE LAKURIQ, ME LAKURIQ SA Ç'KA DALE DERI ME TASH, VETEM NUK DUHET TE VONOJE, SEPSE ME POPULLIN NUK MUND TE TALLESH, POR JO VETEM PANGO KA BERE SEXY SCANDAL, POR EDHE SHUME POLIKANE TE TJERE, QE KANE SHKUAR ME SEKRETARET E TYRE, SI EDHE DEPUTETE QE SHKOJNE ME KENGETARE TASHME TE NJOHURA, QE PER MOMENTIN NUK DO TI BEJME AKOMA PUBLIKE, ASHTU SI EDHE SHQIPONJA KARAFILAJ (PONI), NUK E KA BERE PUBLIKE, PER TE MOS I RRENUAR JETEN PRIVATE.

_________________
Nuk lejohen sharjet dhe ofendimet, prandaj këtu do të gjeni më të mirën[/b][b]
avatar
Admin
Admin
Admin

Male
Numri i postimeve : 36
Age : 37
Tirane : TIRANË
Reputation : 0
Registration date : 17/10/2008

Character sheet
SONDAZH: VALUE
FREE SMS: VALUE
LAJME/GAZETA DHE TV SHQIPTARE: VALUE

Shiko profilin e anëtarit http://www.muzgu.your-talk.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Muzgu! Re: SEXY SCANDAL! TURPI NUK HAHET ME BUKE...!

Mesazh  jola prej Mon May 25, 2009 12:18 am

Vajza, e cila disa muaj më parë u vu në qendër të vëmendjes së opinionit publik shqiptar për videon e fshehtë me ministrin Ylli Pango, nuk gjendet më në Tiranë.
Është e pamundur të gjesh gjurmë të saj, asnjë nga personat që e kanë njohur nuk ka më numër telefoni apo adresë kontakti.

Në redaksinë e "Fiks Fare", thonë që vajza ka qenë bashkëpunëtore e jashtme dhe nuk ka punuar ndonjëherë si staf i brendshëm i emisionit të njohur.
Emisione të këtij tipi, në fakt, e kanë praktikë pune rekrutimin e personave të përkohshëm jo pjesë definitive e stafeve qendrore. Gjithsesi, vajza që shkaktoi tërmetin politik "Pango", nuk jeton më në Shqipëri.

Persona të afërt me të, thanë që është larguar për të jetuar në Greqi, por askush nuk e vë dorën në zjarr për adresën e saktë të saj. Ndërkohë, ish-ministri i Kulturës nuk është renditur më në listat e deputetëve të këtij viti, megjithëse në këto lista ka plot të tjerë që akuzohen për gjëra ku e ku më të rënda se një "konkurs pranimi" në punë në ministri.
avatar
jola

Female
Numri i postimeve : 7
Age : 29
Tirane : TIRANE
Reputation : 0
Registration date : 27/04/2009

Shiko profilin e anëtarit http://www.muzgu.your-talk.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Muzgu! Re: SEXY SCANDAL! TURPI NUK HAHET ME BUKE...!

Mesazh  Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi