Kërko
 
 

Display results as :
 


Rechercher Advanced Search

Tema Fundit
» Virgjëreshë apo.... Poezi!
Sat Jul 13, 2013 4:22 am nga Admin

» Steven Seagal paditet për dyshimin e mbajtur skllave të seksit
Tue Apr 13, 2010 7:12 am nga Admin

» 9 dite sex dhe perseri e virgjer!
Sun Jan 31, 2010 2:10 am nga Admin

» Shoqëria sekrete e Masonëve në Shqipëri?
Sat Nov 07, 2009 7:03 am nga jola

» RROFTE 5 MAJI
Fri Sep 18, 2009 6:59 am nga Vrases

» MANASTIRI I ZVERNECIT
Mon Aug 24, 2009 1:14 am nga Admin

» CILI ESHTE "LUBIA" FACEBOOK!
Sat Jul 18, 2009 1:16 am nga Admin

» Vritet deputeti socialist i Roskovecit si edhe i komunes Bubullime, Fatmir Xhindi! (zona 068)
Thu Jun 11, 2009 10:27 am nga Moderni

» Sir Alex Ferguson
Sun Jun 07, 2009 5:04 am nga Admin

» nje vit pa dritan hoxhen
Mon May 25, 2009 12:34 am nga jola

Affiliates
December 2018
MonTueWedThuFriSatSun
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31      

Calendar Calendar

Affiliates
Sondazh

KONGRESI I LUSHNJES DATEN E FILLIMT TE PUNIMEVE TE TIJ E PATI ME:

13% 13% [ 6 ]
15% 15% [ 7 ]
68% 68% [ 32 ]
4% 4% [ 2 ]
0% 0% [ 0 ]

Totali i votave : 47


PER Ç'FARE JENI DAKORD!

Shko poshtë

Muzgu! PER Ç'FARE JENI DAKORD!

Mesazh  justino prej Mon Dec 29, 2008 10:41 pm

ESHTE BERE E MODES TASHME NE DITET E SOTME QE SHUME PREFEROJNE TE KENE TE DASHURA DHE TE BASHKEJETOJNE ME TO.
PRANDAJ UNE HAP KETE DEPAT, JENI PER.:

BASHKEJETESE
APO MARTESE


JEPNI KOMENTET TUAJ. FALEMINDERIT!
avatar
justino

Male
Numri i postimeve : 2
Age : 25
Tirane : Tirane
Reputation : 0
Registration date : 21/11/2008

Shiko profilin e anëtarit http://www.muzgu.your-talk.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Muzgu! Re: PER Ç'FARE JENI DAKORD!

Mesazh  Admin prej Mon Jan 05, 2009 6:49 am

Embarassed SI FILLIM DUHET TE SHOHIM ANET POZITIVE TE KESAJ PYETJE?!
JU DO TE THONI SE Ç'TE KEQE KA BASHKEJETESA? E PARA ESHTE SE TE TJERET
MENDOJNE SE NE BASHKEJETESE MENDOHET SE NJIHEN PERSONAT ME MIRE, POR
ESHTE E KUNDERTA, JO VETEM QE NUK E NJEH ME MIRE NJERI-TJETRIN POR
SHKATERRON NJE LIDHJE NESE JE NISUR PER SERIOZISHT, SE NESE BASHKEJETON
4-6 VJET ME NJE PERSON DHE NUK ARRIN TE KUROREZOSH KETE LIDHJE, 1) HUMB
MUNDESITE TE BEHESH PRIND (ME FEMIJE), 2). NJE VAJZE E KA TE VESHTIRE
TE GJEJE NJE BASHKESHORT TJETER QE TE JETE I GATSHEM TE FALE ATE AJO KA
KALUAR. 3). ESHTE NJESOJ SI TE MESOSH NOTIN NE BATAK (LLUCE).
PRA SHIHET QARTE SE UNE JAM DHE DO TE JEM PRO MARTESES, PER KETE PERIUDHE REFLEKTIMI ESHTE FEJESA!

_________________
Nuk lejohen sharjet dhe ofendimet, prandaj këtu do të gjeni më të mirën[/b][b]
avatar
Admin
Admin
Admin

Male
Numri i postimeve : 36
Age : 37
Tirane : TIRANË
Reputation : 0
Registration date : 17/10/2008

Character sheet
SONDAZH: VALUE
FREE SMS: VALUE
LAJME/GAZETA DHE TV SHQIPTARE: VALUE

Shiko profilin e anëtarit http://www.muzgu.your-talk.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Muzgu! Re: PER Ç'FARE JENI DAKORD!

Mesazh  Malda prej Thu Jan 08, 2009 11:40 pm

cherry EDHE PSE BASHKEJETESA DUKET E THJESHTE, PER TU BERBALLUAR, BASHKOHEM ME MENDIMIN E ADMIN SE HUMB MUMNESITE TE BEHESH PRIND, POR NESE NDODH E KUNDERTA QE GJATE PERIUDHES SE BASHKEJETESES NGEL SHTATEZANE, ATEHERE UNE JAM PLOTESISHT E BINDUR SE DO TE BRAKTISEMI NGA I DASHURI YNE, DHE KESHTU DO TE HUMBIM JO VETEM TE DASHURIN POR EDHE DO TE RRISIM NJE FEMIJE NE KUSHTE TE VESHTIRA. PRA ME MIRE NJE MARTESE POR E STUDIUAR SHUME MIRE.
avatar
Malda

Female
Numri i postimeve : 9
Age : 28
Tirane : Tirana
Reputation : 0
Registration date : 28/11/2008

Character sheet
SONDAZH:
FREE SMS: http://www.talksms.com/kat/000031.asp?pc=P6K3G
LAJME/GAZETA DHE TV SHQIPTARE: VALUE

Shiko profilin e anëtarit http://www.muzgu.your-talk.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Muzgu! Re: PER Ç'FARE JENI DAKORD!

Mesazh  Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi