Kërko
 
 

Display results as :
 


Rechercher Advanced Search

Tema Fundit
» Virgjëreshë apo.... Poezi!
Sat Jul 13, 2013 4:22 am nga Admin

» Steven Seagal paditet për dyshimin e mbajtur skllave të seksit
Tue Apr 13, 2010 7:12 am nga Admin

» 9 dite sex dhe perseri e virgjer!
Sun Jan 31, 2010 2:10 am nga Admin

» Shoqëria sekrete e Masonëve në Shqipëri?
Sat Nov 07, 2009 7:03 am nga jola

» RROFTE 5 MAJI
Fri Sep 18, 2009 6:59 am nga Vrases

» MANASTIRI I ZVERNECIT
Mon Aug 24, 2009 1:14 am nga Admin

» CILI ESHTE "LUBIA" FACEBOOK!
Sat Jul 18, 2009 1:16 am nga Admin

» Vritet deputeti socialist i Roskovecit si edhe i komunes Bubullime, Fatmir Xhindi! (zona 068)
Thu Jun 11, 2009 10:27 am nga Moderni

» Sir Alex Ferguson
Sun Jun 07, 2009 5:04 am nga Admin

» nje vit pa dritan hoxhen
Mon May 25, 2009 12:34 am nga jola

Affiliates
December 2018
MonTueWedThuFriSatSun
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31      

Calendar Calendar

Affiliates
Sondazh

KONGRESI I LUSHNJES DATEN E FILLIMT TE PUNIMEVE TE TIJ E PATI ME:

13% 13% [ 6 ]
15% 15% [ 7 ]
68% 68% [ 32 ]
4% 4% [ 2 ]
0% 0% [ 0 ]

Totali i votave : 47


Jetoje jeten se eshte e vyer (shtrenjte)

Shko poshtë

Muzgu! Jetoje jeten se eshte e vyer (shtrenjte)

Mesazh  odise prej Thu Dec 04, 2008 6:43 am

Ndodh qe ne shume raste perzihemi me nje shoqeri i cila mund te jete e papershtateshme per ne.ata mund te jen perorues te droges dhe alkoolit dhe ne me mundesine tone ti flasim qe te heqim dore prej tyre dmth qe te kene nje perkrahje nga ana jone jo ti leme qe te vdesin qe ne rini eshre vertet per te ardhur keq.mundohuni te dashur antar qe te ndihmoni sa me shume keta njerez sepse edhe ata meritojne te jetojne kete jete kaq te bukur por edhe me te papritura.....

odise
moderator
moderator

Male
Numri i postimeve : 7
Age : 28
Tirane : TIRANE
Reputation : 0
Registration date : 21/10/2008

Character sheet
SONDAZH: VALUE
FREE SMS: TextMeFree.com is the directory of free sms sites
LAJME/GAZETA DHE TV SHQIPTARE: VALUE

Shiko profilin e anëtarit http://www.muzgu.your-talk.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Muzgu! Re: Jetoje jeten se eshte e vyer (shtrenjte)

Mesazh  Admin prej Thu Dec 04, 2008 11:01 pm

Jeta eshte e vyer, jeta eshte e shtrenjte, jeta duhet jetuar, per kete te gjithe ne ke faj.. qe edhe kur e dime qe dikush merr stimulante (lloje drogerash), e lejojme qe te vazhdoj perseri me tej vetevrasjen. Te gjithe jemi thirrur per vepruar [[/b] Dita ndërkombëtare kundër përdorimit dhe trafikut të drogës: 200 milionë konsumatorë në botë. (26.06.2008 )“Mbetet ende shumë për të bërë, për të kufizuar dëmet që sjell përdorimi i drogës”- bën autokritikë sekretari i përgjithshëm i Kombeve të Bashkuara, Ban Ki-mun në mesazhin e sotëm për Ditën ndërkombëtare kundër shpërdorimit dhe trafikut të paligjshëm të drogës. Rruga që duhet ndjekur – kujton Ban Ki-mun - është ajo e përgjegjësisë së përbashkët, në të cilën të gjithë jemi të thirrur të luajmë rolin tonë.Sot në botë më se 200 milionë njerëz përdorin drogën. Kanabis, marihuanë, hashash, anfetaminë, stimulantë, heroinë, kokainë, aluçinogjenë, opium, sedativë hipnotikë: lista e këtyre helmeve të shpirtit vijon të bëhet gjithnjë më e gjatë. Droga është problem, që u përket të gjithëve, edhe atyre që nuk drogohen – na kujton sot OKB-ja. E kjo, sepse përdorimi i helmit të bardhë shkatërron njerëzit, ndërsa tregtimi i drogës ushqen kriminalitetin, që destabilizon shoqërinë, të gjitha shoqëritë, edhe atë shqiptare, ku tashmë droga është bërë një nga fenomenet më shqetësuese, sidomos në botën e të rinjve.[b]]
Prandaj jetojeni jeten se eshte e shtrenjte dhe vjen vetem nje here....
avatar
Admin
Admin
Admin

Male
Numri i postimeve : 36
Age : 37
Tirane : TIRANË
Reputation : 0
Registration date : 17/10/2008

Character sheet
SONDAZH: VALUE
FREE SMS: VALUE
LAJME/GAZETA DHE TV SHQIPTARE: VALUE

Shiko profilin e anëtarit http://www.muzgu.your-talk.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Muzgu! Re: Jetoje jeten se eshte e vyer (shtrenjte)

Mesazh  Moderni prej Sun Dec 07, 2008 6:19 am

NATYRISHT, QE TE GJITHE NE PERFSHIHEMI, NE SEKS, DHUNE, ALKOOL, DROGE ETJ, POR TE GJITHE THONE QE ESHTE E VESHTIRE TE DALESH NGA KJO GJENDJE... KU BIE, POR, JO GJITHMONE ESHTE E VERTETE, SEPSE SHUME PERSONA ME VULLNET TE HEKURT, KANE ARRITUR TE DALIN NGA KJO "VDEKJE" E PARAKOHESHME. PRANDAJ, SA ME SHUME VULLNET DHE SA ME PAK LIRI VEPRIMI DROGES...

_________________
Whisky, Rakia, Dashuria, njësoj vrasin që të tria..!
avatar
Moderni
moderator
moderator

Male
Numri i postimeve : 15
Age : 37
Tirane : TIRANE
Reputation : 0
Registration date : 06/11/2008

Character sheet
SONDAZH: VALUE
FREE SMS:
LAJME/GAZETA DHE TV SHQIPTARE: VALUE

Shiko profilin e anëtarit http://www.muzgu.your-talk.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Muzgu! Re: Jetoje jeten se eshte e vyer (shtrenjte)

Mesazh  Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi