Kërko
 
 

Display results as :
 


Rechercher Advanced Search

Tema Fundit
» Virgjëreshë apo.... Poezi!
Sat Jul 13, 2013 4:22 am nga Admin

» Steven Seagal paditet për dyshimin e mbajtur skllave të seksit
Tue Apr 13, 2010 7:12 am nga Admin

» 9 dite sex dhe perseri e virgjer!
Sun Jan 31, 2010 2:10 am nga Admin

» Shoqëria sekrete e Masonëve në Shqipëri?
Sat Nov 07, 2009 7:03 am nga jola

» RROFTE 5 MAJI
Fri Sep 18, 2009 6:59 am nga Vrases

» MANASTIRI I ZVERNECIT
Mon Aug 24, 2009 1:14 am nga Admin

» CILI ESHTE "LUBIA" FACEBOOK!
Sat Jul 18, 2009 1:16 am nga Admin

» Vritet deputeti socialist i Roskovecit si edhe i komunes Bubullime, Fatmir Xhindi! (zona 068)
Thu Jun 11, 2009 10:27 am nga Moderni

» Sir Alex Ferguson
Sun Jun 07, 2009 5:04 am nga Admin

» nje vit pa dritan hoxhen
Mon May 25, 2009 12:34 am nga jola

Affiliates
December 2018
MonTueWedThuFriSatSun
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31      

Calendar Calendar

Affiliates
Sondazh

KONGRESI I LUSHNJES DATEN E FILLIMT TE PUNIMEVE TE TIJ E PATI ME:

13% 13% [ 6 ]
15% 15% [ 7 ]
68% 68% [ 32 ]
4% 4% [ 2 ]
0% 0% [ 0 ]

Totali i votave : 47


A ndodho shpesh...?

Shko poshtë

Muzgu! A ndodho shpesh...?

Mesazh  Malda prej Tue Dec 02, 2008 7:01 am

Eshte bere e modes, qe vajzat qe vijne nga rrethinat ose periferite, kur vijne ne Qytet ose dalin jashte vendbanimit te tyre transformohen, pra, behen te tjere njerez.
1. kjo ndodh si pasoje e mbajtjes nen kontroll nga prinderit e tyre..
2. si pasoje e mos diturise qe ato kane...
3. apo nga qe druhen nga frika e prinderve, te tyre ose e thashethemeve qe mund te flitet per to..???


Lini komentet tuaja Ju lutem..!
avatar
Malda

Female
Numri i postimeve : 9
Age : 28
Tirane : Tirana
Reputation : 0
Registration date : 28/11/2008

Character sheet
SONDAZH:
FREE SMS: http://www.talksms.com/kat/000031.asp?pc=P6K3G
LAJME/GAZETA DHE TV SHQIPTARE: VALUE

Shiko profilin e anëtarit http://www.muzgu.your-talk.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Muzgu! Re: A ndodho shpesh...?

Mesazh  Vrases prej Tue Dec 02, 2008 7:50 am

JO SE ESHTE BERE E MODES, QE NDODH KJO GJE, POR VAJZAT NGA PERIFERIA JANE NE PERGJITHESI TE NDROJTURA.., E KANE EDHE NGA MENTALITETI I PERIFERISE KU ATO JETOJNE, DHE PRINDERIT NDIKOJNE NE NJE FARE MENYRE, EDHE THASHETHEMET KUPTOHET QE JANE ME TE MEDHA NE PERIFERI, POR, NUK DO TE THOTE QE ATO JANE TE PADITURA.
avatar
Vrases
moderator
moderator

Male
Numri i postimeve : 5
Age : 29
Tirane : Tirana
Reputation : 0
Registration date : 20/10/2008

Character sheet
SONDAZH: VALUE
FREE SMS: TextMeFree.com is the directory of free sms sites
LAJME/GAZETA DHE TV SHQIPTARE: VALUE

Shiko profilin e anëtarit http://muzgu.your-talk.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Muzgu! Re: A ndodho shpesh...?

Mesazh  Admin prej Mon Dec 29, 2008 10:37 pm

SIGURISHT, ZNJSH MALDA, E VESHTE ESHTE QE NJE VAJZE FSHATI TE GJEJE VETEN NE AMBIENTIN KU AJO JETON (FSHAT), SEPSE GJITHMONE THASHETHEMET JANE AKOMA EDHE ME TE MEDHA, POR KJO NUK DO TE THOTE QE ATO "SHPERTHEJNE" "LULEZOJNE" KUR, VIJNE NE QYTET, POR NJE PJESE E MIRE NGA E VAJZAVE TE RRETHINES DALIN JASHTE KONTROLLIT PRINDEROR KUR JANE STUDENTE, SE ATY GJEJNE LIRINE, POR NE TE VERTETE KA VAJZA QE RUAJNE ETIKEN E TYRE, DHE, ATE ATE PRINDERORE.

_________________
Nuk lejohen sharjet dhe ofendimet, prandaj këtu do të gjeni më të mirën[/b][b]
avatar
Admin
Admin
Admin

Male
Numri i postimeve : 36
Age : 37
Tirane : TIRANË
Reputation : 0
Registration date : 17/10/2008

Character sheet
SONDAZH: VALUE
FREE SMS: VALUE
LAJME/GAZETA DHE TV SHQIPTARE: VALUE

Shiko profilin e anëtarit http://www.muzgu.your-talk.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Muzgu! Re: A ndodho shpesh...?

Mesazh  Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi