December 2018
MonTueWedThuFriSatSun
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31      

Calendar Calendar

Kërko
 
 

Display results as :
 


Rechercher Advanced Search

Tema Fundit
» Virgjëreshë apo.... Poezi!
Sat Jul 13, 2013 4:22 am nga Admin

» Steven Seagal paditet për dyshimin e mbajtur skllave të seksit
Tue Apr 13, 2010 7:12 am nga Admin

» 9 dite sex dhe perseri e virgjer!
Sun Jan 31, 2010 2:10 am nga Admin

» Shoqëria sekrete e Masonëve në Shqipëri?
Sat Nov 07, 2009 7:03 am nga jola

» RROFTE 5 MAJI
Fri Sep 18, 2009 6:59 am nga Vrases

» MANASTIRI I ZVERNECIT
Mon Aug 24, 2009 1:14 am nga Admin

» CILI ESHTE "LUBIA" FACEBOOK!
Sat Jul 18, 2009 1:16 am nga Admin

» Vritet deputeti socialist i Roskovecit si edhe i komunes Bubullime, Fatmir Xhindi! (zona 068)
Thu Jun 11, 2009 10:27 am nga Moderni

» Sir Alex Ferguson
Sun Jun 07, 2009 5:04 am nga Admin

» nje vit pa dritan hoxhen
Mon May 25, 2009 12:34 am nga jola

Affiliates
Virgjëreshë apo.... Poezi!

Sat Jul 13, 2013 4:22 am nga Admin


LIDHJA JONË...

Në tel po thyhet mjegull e zbehur,
Kjo lidhja jonë sa qenka tretur,
Të dy bashkë më ne nuk do jemi,
Hidhërimin e ndarjes pranë do të kemi.
SYTË E TU...

Sytë e tu si janë se di,
Më lenë shpesh në vetmi,
Në të kafe, blu a ulli,
Përqendrohem veç tek ti.

Mos më lër të vetmuar,
Zemra është e turbulluar,
Eja sonte të festojmë,


[ Më shumë ]

Komentet: 0

Steven Seagal paditet për dyshimin e mbajtur skllave të seksit

Tue Apr 13, 2010 7:12 am nga Admin

Steven Seagal TheWrap.com është akuzuar për punësimin e grave të reja si shoqëruesit personal të vërtetë e të cilit punë u për të shërbyer e tij të çuditshme dhe nganjëherë dëshirat seksuale të dhunshme, sipas një padi civile e hëna në Los Angeles nga një model 23-vjeçar, ish-i cili e përshkruan përvojën e saj në detaje pikëllues. Paditësi, Kayden Nguyen, tha se ajo …

[ Më shumë ]

Komentet: 0

9 dite sex dhe perseri e virgjer!

Sun Jan 31, 2010 2:10 am nga Admin

Historia e rrallë e një studenteje fizike dhe një çifti nga Bathorja që nuk bënin fëmijë

As vetë nuk e dinte si do t’i shkonte fati, kur një studente 21-vjeçare është paraqitur në polici për të denoncuar se është përdhunuar nga një 43-vjeçar. Por, nga e gjithë kjo është zbuluar një histori rrëqethëse, që kishte filluar pas sherrit të një çifti, të cilët nuk …

[ Më shumë ]

Komentet: 0

Shoqëria sekrete e Masonëve në Shqipëri?

Sat Nov 07, 2009 7:03 am nga jola

Drejtuesit e shoqërisë sekrete "GODF" të Francës shpallin se do të krijojnë edhe në Shqipëri vëllazërinë e simboleve të ndërtimit, filozofia e masonërisë për të cilën flitet edhe në "Kodin Da Vinçi"

Belina Budini
Hene, 05 Mars 2007 09:19:00
TIRANË – Simbolet dhe ritualet misterioze të Masonëve, urdhrit ezoterik që përshkruhet edhe në …

[ Më shumë ]

Komentet: 0

MANASTIRI I ZVERNECIT

Mon Aug 24, 2009 1:14 am nga Admin

Çdo mëngjes kur dielli ndriçon kreshtën e
Shashicës e çdo mbrëmje kur ai zbret pas në Adriatik, ajo qëndron
gjithmonë aty, duke mbretëruar e vetme në heshtjen e saj, që prishet
herë pas here nga erërat e vakta të Adriatikut, Jonit, apo Lagunës, të
cilat nuk e prishin aspak qetësinë e kishës së manastirit të Shën
Mërisë së Zvërnecit.
Ndërkohë gjithçka është …

[ Më shumë ]

Komentet: 0

CILI ESHTE "LUBIA" FACEBOOK!

Sat Jul 18, 2009 1:16 am nga Admin

Çfarë është facebook-u? Është një faqe interneti, tip ditari prezantues, ku njerëzit hedhin një profil të vetin, e ku zakonisht shkruajnë, kush janë, çfarë bëjnë, çfarë pëlqejnë, etj. Dhe përbri profilit, qëndrojnë edhe miqtë e tyre më të mirë, me të cilët shkëmbejnë foto dhe mendime on-line.
Manisë së facebook-ut, nuk i kanë shpëtuar dot, si njerëzit e …


[ Më shumë ]

Komentet: 0

Vritet deputeti socialist i Roskovecit si edhe i komunes Bubullime, Fatmir Xhindi! (zona 068)

Sat May 16, 2009 5:03 am nga Admin

Autoritetet në Shqipëri njoftojnë se një deputet
i Partisë Socialiste të opozitës është vrarë mbrëmë me armë zjarri në
oborrin e shtëpisë së tij.

Sipas policisë, deputeti 49-vjeçar
Fatmir Xhindi është vrarë në qytetin e Roskovecit nga persona të
panjohur. Policia tha se sipas deklaratave paraprake të familjarëve të
tij, deputeti Xhindi sapo ishte kthyer nga puna …

[ Më shumë ]

Komentet: 2

Sir Alex Ferguson

Sun Jun 07, 2009 5:04 am nga Admin

Sir Alex Ferguson, elektricisti që u bë nga trajnerët më të famshëm. Nga një trajner “part-time”, ai do të bëhej një nga më të suksesshmit në botë. Sir Alex Ferguson mund të quhet padyshim një nga ikonat më të mëdha të skuadrës së Manchester United. Plot 23 vjet në drejtimin e kësaj skuadre, duke arritur të fitojë shumë trofe dhe të bëhet i pazëvendësueshëm. I …


[ Më shumë ]

Komentet: 0

nje vit pa dritan hoxhen

Fri May 22, 2009 10:24 am nga Admin

Dritan Hoxha (16 Tetor 1968 - 23 Maj 2008) ai ishte nje biznesmen shqiptar jo i rastesishem. Me perkujdes shume te vecante ai themeloi "revolucionin" Top Media,
nje media shqiptare ne lartesine e duhur. Hoxha themeloi edhe Top Media Group, si radio dhe TV, stacione keto, me nje kualitet te larte, edhe ne cilesine e pamjes (tv).Hoxha,e nisi bisnezin tij si nje shites kafeje te …

[ Më shumë ]

Komentet: 1

Statistikat
Forumi ka 26 anëtarë të regjistruar
Anëtari më i ri a003

Anëtarët e këtij forumi kanë postuar 84 artikuj v 38 temat
Kush është në linjë
1 Përdorues në Linjë: 0 anëtarë 0 të fshehur 1 vizitor

Asnjë

[ Shiko krejt Listen ]


Rekord i përdoruesve në linjë ishte 20 më Wed Jul 30, 2014 6:57 pm